Wykończenia drewniane
 
Oferujemy pełny asortyment listew wykończeniowych (przypodłogowe, ćwierćwałki, kątowniki, cokoły, opaski itp.), ramiaków, boazerie, szalówki oraz lakiery, impregnaty, lakierobejce do drewna, oraz tralki, słupy i poręcze.
 
Klamki, wkładki, progi i inne akcesoria drzwiowe

 

 
 
Parapety

Parapety to istotny element wyposażenia wnętrza, który odpowiednio dobrany charakterem może stanowić jego ozdobę. Dlatego też uzupełnieniem naszej oferty są parapety wykonane z różnych materiałów, dających inne efekty i właściwości parapetu, które można dobrać do własnych potrzeb i gustów


AGLOMARMUR

Aglomarmur jest kamieniem syntetycznym, sztucznie wytworzonym przez człowieka. Produkowany jest na bazie starannie selekcjonowanych odłamków marmuru, łączonych specjalnymi, ekologicznymi żywicami poliestrowymi. Dostępny jest w taflach o grubości 20mm i 30 mm oraz długości wg.

 
botticino breccia-aurora breccia-oniciata calacata carrara-micro giallo-reale perlato-royal rosso-asiago
 


Parapety wewnętrzne konglomerat Wik-plast

Parapety firmy WIK-PLAST produkowane są w 90% z naturalnego kamienia, starannie wypłukanego o średnicy od 2-8 mm oraz różnych frakcji specjalnie selekcjonowanego piasku i kwarcu gdzie spoiwem jest żywica poliestrowa.

Otrzymane produkty w odróżnieniu od naturalnego marmuru są odporne na plamy (wino, kawa, cytryna, tłuszcz), działanie czynników atmosferycznych oraz środków chemicznych stosowanych na co dzień w gospodarstwie domowym.

Materiał, z którego są produkowane powoduje, że przyjmują temperaturę otoczenia, a ich gładka powierzchnia pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Parapety wykonywane są w formach o długościach od 50cm do 337cm i szerokościach do 50cm
 
g1 g2 g3 g4 g5 g6 g7 g8
               
g9 g10 g11 g12 g13 g14 g15 g16
               
         
 B0 nb1 nb2          
 
Parapety HDF


Wykonywane na bazie płyty HDF pokrytej laminatem lub lakierem. Maksymalna długość jednego elementu wynosi 270cm dla laminatu i 280cm dla parapetu lakierowanego. Szerokość i długość parapetu można określić co do centymetra! Parapety te mogą znakomicie komponować się z oknami w wewnętrznej lub obustronnej okleinie.
 
 
Parapety PCV


Najbardziej popularne parapety wewnętrzne dostępne w sztangach o szerokościach 15, 20, 25, 30 i 35cm długości wg. zamówienia.  Nakładki PCV pozwalają zmianę wyglądu parapetu bez demontaż


 
Parapety zewnętrzne
 
Aluminiowe Stalowe Konglomerat kamienia naturalnego
     

 
  Karnisze

Oferujemy duży wybór karniszy metalowych, drewnianych i sufitowych PCV oraz akcesoria do karniszy.
 
    
 
Karnisze metalowe Karnisze drewniane


 
 

Powrót do góry

Nasi partnerzy :

© 2011 POLFARD s.c Dzieniszewscy - ABC ... stolarki