Bramy garażowe uchylne


Bramy te są tanie i ekonomiczne w eksploatacji, proste w montażu, montowane są w otworze, otwierają się do góry, pod strop, mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie, zapewniają prostą i bezpieczną obsługę oraz zabezpieczenia przed włamaniem.  


Wykonanie standardowe ręcznie otwieranej bramy wjazdowej
 • skrzydło bramy zmontowane jest z profili ocynkowanych zamkniętych;
 • poszycie stanowi blacha stalowa ocynkowana powlekana okleiną drewnopodobną (w kolorach: złoty dąb, ciemny orzech) lub malowana proszkowo (w kolorach: brąz RAL 8017, biały RAL 9010);
 • wspornik środkowy jest stabilny, konstrukcyjnie dostosowany do występujących obciążeń;
 • ościeżnica wykonana jest z kształtowników ocynkowanych zamkniętych ;
 • próg wykonany jest z ceownika półzamkniętego o wysokości 30 mm;
 • wmontowany jest mechanizm zatrzaskowy skrzydła bramy(nie jest montowany przy otwieraniu automatycznym);
 • wszystkie metalowe podzespoły konstrukcyjne są ocynkowane;

Istnieje możliwość wykonania bramy:
 • z drzwiami przejściowymi,
 • ocieplonej,
 • podnoszonej automatycznie.

Dostępne kolory


biały orzech ciemny
brąz złoty dąb    

BRAMY ROZWIERNE


Coraz rzadziej stosowane bramy wykonywane w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, które poza sposobem otwierania konstrukcyjnie są podobne do bram uchylnych.


BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE


Bramy rolowane przemysłowe charakteryzują się tym że:

 • nie wymagają wolnego miejsca przed garażem do otwierania i zamykania,
 • nie zajmują miejsca pod stropem, dzięki czemu nie trzeba brać pod uwagę bramy przy projektowaniu oświetlenia lub konstrukcji dachu,
 • mogą być montowane przed otworem wjazdowym,
 • brama jest zwijana do trwałej aluminiowej skrzynki umieszczonej nad otworem wjazdowym,
 • dla wygody użytkowania zalecane jest otwieranie automatyczne.

Pancerz wykonany jest z profili aluminiowych. Profile są wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową. Dolny profil jest zastępowany w standardzie listwą dolną z uszczelką gumową.

Parametry bram garażowych rolowanych:
 
 • Maksymalne wymiary bram 4300mm (szerokość) x 4000 mm (wysokość).
 • Dopuszczalna wysokość bramy jest ograniczona wraz ze wzrostem szerokości zgodnie z tabelą w cenniku.                 


BRAMY SEGMENTOWE

Bramy przeznaczone do użytku w garażach domów jednorodzinnych i pomieszczeniach gospodarczych prywatnych. Zapewniają najwyższy komfort obsługi, doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz pozwalają na odpowiedni dobór stylu bramy do charakteru i wyglądu budynku.. Brama segmentowa uszczelniona jest po całym obwodzie, montowana jest wewnątrz pomieszczenia a otwierana przemieszcza się pod sufit garażu lub na jedną z bocznych ścian. Wszystkie bramy standardowo otwierane ręcznie można wyposażyć w napęd elektryczny.


Oto przykładowe modele i kolory paneli do bram garażowych segmentowych: 
Rodzaje paneliRodzaje przetłoczeń panela bramowego.

Panel bramowy z przetłoczeniem wąskim, poziomym Popularność wąskich przetłoczeń wynika z ich nieprzemijającej prostoty i uniwersalnego wyglądu. Ich forma jest często podkreślana przez zastosowanie dekorów. Bramy z tłoczeniem poziomym wąskim dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech, dąb rustykalny oraz we wszystkich kolorach palety RAL. 
 
Panel bramowy z jednym przetłoczeniem  Niewątpliwą zaletą naszej oferty jest brak różnicy cenowej między standardowym panelem z przetłoczniami poziomymi, a wprowadzonym jako nowość ekskluzywnym panelem złożonym z sekcji z jednym przetłoczeniem. Bramy z jednym przetłoczeniem dostępne są w dekorach złoty dąb, dąb rustykalny, dąb naturalny, orzech, mahoń
 
Panel bramy bez przetłoczeń. Brak przetłoczeń w panelach nadają bramie nowoczesny design. Dom zyskuje na estetyce, a utrzymanie bramy w czystości jest proste i nie wymaga wysiłku. Bramy bez przetłoczeń dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL i w dekorach złoty dąb,mahoń, orzech, dąb naturalny, antracyt oraz we wszystkich kolorach palety RAL.


Panel bramowy z przetłoczeniem kasetonowym Nawiązują do klasyki wyglądu bramy. Bogactwo kolorystyki pozwala na zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z każdym elementem elewacji. Bramy z przetłoczniami kasetonowymi dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech, dąb rustykalny oraz we wszystkich kolorach palety RAL.
 
NOWOŚĆ !!!
Spełniając oczekiwania klientów wprowadziliśmy nowe przetłoczenie panelu w bramach garażowych segmentowych. Na razie dostępne jest w dwóch kolorach: złoty dąb i orzech.
Automatyka do bram

Do każdej bramy możemy zamontować automatykę pozwalająca na podniesienie komfortu korzystania z bramy, bezpieczeństwa i wygody. Szczegóły techniczne chętnie omówimy w naszym biurze.


Bramy garażowe i przemysłowe są bardzo ważnym elementem w ofercie naszej firmy. Nawet bardzo zróżnicowane potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie zaspokoić dzięki współpracy z naszymi dostawcami: P.P.H.U. GRUPA BRAMY s.c. i STALPRODUKT Zamość

   
   

 
 
Powrót do góry

Nasi partnerzy :

© 2011 POLFARD s.c Dzieniszewscy - ABC ... stolarki